Labas!

Esu Ana Kiseliova ir žinau, koks yra sunkus ir vingiuotas kelias siekiant harmonijos su savimi ir savo kūnu. 

Sportas ir sveikas gyvenimo būdas mane domino nuo paauglystės. Vis svajodavau apie gražų kūną, besąlygišką savęs priėmimą ir mylėjimą, tačiau ilgus metus tai tik ir buvo svajonė, be realių rezultatų. Sekėsi tikrai sunkiai, sirgau bulimija, nemokėjau išgirsti bei suprasti savo kūno, suvokti ir patenkinti savo tikrųjų poreikių.

Laikas ėjo, o aš vis negalėdavau suprasti, ko gi trūksta, kad pasiekčiau norimą rezultatą. Pirkdavau mitybos ir sporto programas, stengdavausi jų laikytis, bet motyvacijos rasdavau vos savaitei, o po to nuleisdavau rankas ir vėl grįždavau prie senų ydingų įpročių. 

Viskas pasikeitė, kai supratau, jog vien sporto ir mitybos programos neužtenka. Mūsų sprendimus, motyvaciją ir pasirinkimus įgalina mūsų mintys. Viskas pradėjo keistis, kai pradėjau dirbti su savimi iš vidaus, kaupti žinias, plėsti savo suvokimą, gilintis į psichologiją. Šioje kelionėje man padėjo mano įgyta patirtis ir savo sferos specialistai. 

Prieš Po

Po ilgų savęs paieškų pagaliau galiu pasakyti, kad pasiekiau savo svajonę - atrodau ir, svarbiausia, jaučiuosi taip, kaip visą gyvenimą norėjau atrodyti ir jaustis. Nusprendžiau, kad noriu pasidalinti įrankiais, kuriais naudojausi aš, todėl sukūriau šį projektą, kuris jungia tris neatsiejamai svarbias sferas siekiant matomų rezultatų - sportą, mitybą ir psichologiją. Projekto komandą sudaro sporto treneris, dietistė, skirtingų krypčių psichologės ir aš. Mes suteikiame visus reikalingus įrankius tikslo įgyvendinimui, dalinamės savo žiniomis, padedame, nukreipiame ir motyvuojame. 

Žinau, kaip yra sunku eiti šį kelią, bet Tu nebe viena! Aš ir visa komanda esame pasiruošę Tau padėti. Aš įgyvendinau savo svajonę atrodyti ir jaustis taip, kaip norėjau, todėl 100 % žinau, kad gali ir Tu!

Tavo, Ana. <3