UAB „PS by Kiseliova“ 2021 m. rugsėjo mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „E-komercijos sprendimai UAB „PS by Kiseliova“.


Įmonė įkurta 2016 metais. Įmonės nuo veiklos pradžios plėtojo sveikos gyvensenos mokymų ir programų teikimo veiklą. Veikla vykdoma naudojant asmeninį įmonės savininkės ir vadovės prekės ženklą „PS BY KISELIOVA“.


Prekinis ženklas skirtas moterims, jo pagrindinė žinia „mokymas mylėti save“. Pandemijos laikotarpiu veikla buvo visiškai sustabdyta, o vėliau perorientuotą į virtualią web platformą.


Pagrindinės paslaugos: Sporto ir mitybos programų kūrimas, Seminarų ciklai sveikatingumo ir psichologijos temomis.

Projekto įgyvendinimo metu bus plėtojama elektroninės savitarnos sistema, sukuriant elektroninę prieigą per mobiliąją aplikaciją. Pažymėtina, kad dėl socialinių tinklų įtakos daugiau nei 90% klientų platformą pasiekia per mobiliuosius telefonus, todėl būtent elektroninės savitarnos sistemos, jos įrankių ir integracijų diegimas mobiliojoje aplikacijoje yra kritiškai svarbus įmonės plėtrai.


Projekto tikslas – informacinių technologijų elektroninei komercijai vykdyti diegimas, siekiant padidinti įmonės pajamų augimą.
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga numatoma 2023 m. vasario mėn.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.


Bendra šio projekto vertė – 63000,00 Eur, iš kurių 47250,00 Eur skirta iš Europos regioninės plėtros fondo.